Pierwsze wrażenie

Podczas pierwszej randki prawie każda kobieta największą uwagę zwraca na zęby swojego adoratora. Jeśli podczas uśmiechania się kobieta zauważy lekki błysk, to na samym początku dostajemy plusa.

Jeśli natomiast ujrzy przebarwione szkliwo na naszych zębach, lub co gorsza poczuje nasz nieświeży oddech to możemy zapomnieć o pierwszym pocałunku.

Przed każdym wyjściem z domu powinniśmy pamiętać o dokładnym wyszczotkowaniu zębów (co najmniej pięć minut porządnego szczotkowania zębów, ruchem góra-dół, a nie prawo-lewo) oraz o zabraniu ze sobą gum do żucia. Najlepiej mocnych, miętowych, wówczas nas oddech nie powinien odpychać. Gumy smakowe lepiej zostawmy dla młodszych kolegów.

Jeśli palimy papierosy wówczas mamy utrudnioną sytuację. Smrodu papierosów nie zabije ani dokładne szczotkowanie zębów, ani mocna guma miętowa. Co gorsza w końcu przyjdzie chwila słabości i uzależnienie znowu da o sobie znać - będziemy musieli sięgnąć po następnego papierosa. Jeśli zależy nam na zdrowych, białych zębach to istnieje tylko jedno rozwiązanie - wygrać z nałogiem, być prawdziwym facetem i wykazać się resztką silnej woli.